senior finanční controller

Kontakty
zaměstnavatel: MESIT foundry, a.s.
pracoviště: Sokolovská 573, 68601
mzda: od 45000
Popis pozice
VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví nebo ekonomie, zkušenosti s finančními systémy a nástroji (např. Navision, Business Central, Excel), znalost AJ výhodou, vynikající komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, zodpovědný přístup k práci a schopnost dodržovat termíny, příprava a zpracování ročního finančního plánu společnosti, rozpočtu jednotlivých středisek, zpracování pravidelných měsíčních rozborů a výhledů hospodaření, kontrola dodržování plánu, rozpočtů, analýza odchylek, vč. návrhů na opatření, správa a udržování kalkulací, vyhodnocení ziskovosti zakázek, zpracování vybraných týdenních a měsíčních reportů, analýza pracovního kapitálu, výpočet efektivnosti investic, zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny OMNIPOL, finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti, odborný rozvoj a vzdělávání, příjemné prac. prostředí, prac. poměr na 1 rok, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Uherské Hradiště

uklízeč/ka

pravidelný úklid společných prostor bytových domů v centru UH, úvazek 30 hod./týden, prac. doba ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

asijská kuchyně a sushi, znalost asijské kuchyně výhodou, osobní kontakt možný po tel. domluvě

číšník/servírka - barman/ka

zodpovědnost, spolehlivost, příjemné jednání a vystupování, znalost AJ výhodou, strava zdarma, ...

účetní

vedení účetnictví, stravenkový paušál, kontakt e-mailem

PHP/mySQL programátor/ka webových aplikací

práce na rozběhnutém projektu (globální ecommerce platforma) - řešení zajímavých tech. výzev, ...

Pekaři

pekařské práce v cukrářské výrobě, osobní kontakt možný po tel. domluvě

volná místa Uherské Hradiště