Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Kontakty
zaměstnavatel: DOMAGRO s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
kontakt: Gabrieljan Donara Vavruša, tel.: +420 777 775 529, e-mail: Gabrielyan.donara@gmail.com

Znalost ruského či anglického jazyka výhodou

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Vitálij Sztojka, e-mail: 722635178@seznam.cz Dobrý zdravotní stav, možnost služebních cest. První ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Praha

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: Dominik Kužnini, tel.: 777 132 878, e-mail: kuzninid@gmail.com Upřesňující ...
Praha

POMOCNÍCI PŘI PŘÍPRAVĚ JÍDLA

KONTAKT : 777 412 204, jakkoh@seznam.cz ANGLICKY, ZKUŠENOST PRÁCE V HOTELU.
Praha

POMOCNÍCI V HOTELU

Praha

kuchař/ka

Kontakt: Kadlec Pavel, e-mail: pavel.kadlec@aria.cz
Praha

volná místa Praha