Recepční

Kontakty
zaměstnavatel: eFi Palace, s.r.o.
pracoviště: Bratislavská 234, 60200
mzda: od 21300
Popis pozice
Telef.kontakt po-pá 9-15 hod.

Požadujeme: spolehlivost, loajalitu, časovou flexibilitu, práce o víkendech i o svátcích, dobrý zdravotní stav
Nabízíme stálou práci u zavedené společnosti.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Číšníci a servírky

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadavky: ruština výhodou Souhlas zaměstnavatele se ...

pomocný stavební dělník

ukrajinský a ruský jazyk - znalost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

kadeřník/ce

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

První kontakt telefonicky. Upřesňující informace: - čistý rejstřík trestů - průkaz od lékaře o ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

První kontakt telefonicky. Čistý rejstřík trestů, Průkaz od lékaře o zdravotním stavu Flexibilní ...

volná místa Brno