seřizovač svařovna

Kontakty
zaměstnavatel: Magna Cartech spol. s r.o.
pracoviště: České Velenice 600, 37810
mzda: od 25560 do 30000
Popis pozice
KONTAKT E-MAILEM
- samostatné seřizování ručních a automatických svařovacích pracovišť
- příprava pracoviště před spuštěním nového výrobního procesu
- dodržování výrobních plánů
- dodržování technologických předpisů
- dodrřžování předpisů kvality
Nabízíme: prémie, příplatky, ostatní benefity

Volná místa v okolí České Velenice

seřizovač lisovna

KONTAKT E-MAILEM - samostatné seřizování ručních a automatických svařovacích pracovišť - příprava ...

ruční svářeči v ochranné atmosféře

KONTAKT E-MAILEM zkušenosti se svářením; dobrý zravaotní stav; minimální požadavky na vzdělán - ...

Operátor ve výrobě

KONTAKT E-MAILEM praxe v automobilovém průmyslu výhodou

pomocní pracovníci obchodního provozu

PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU znalost vietnamského jazyka výhodou

doplňovač zboží

znalost německého jazyka (výhodou): začátečníci znalost PC začátečníci (emaily, soc. sítě, MS ...

masér/ka

KONTAKT TELEFONICKY uchazeč by měl mít alespoň 5 let praxe.

volná místa České Velenice