Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Kontakty
zaměstnavatel: KOŤA, s.r.o.
pracoviště: Příkop 843, 60200
mzda: od 21300 do 22000
Popis pozice
Znalost ázerbájdžánského nebo tureckého jazyky C1 nebo rodilý mluvčí.
Plynulá psaná i mluvená angličtina. Vyžaduje se certifikát IELTS minimální úroveň B2
Práce se podílí na realizaci obchodního plánu a péči o zákazníky přes telefon a e-mail
Priorita pro:
- praxe v oboru

flexibilní pracovní doba

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

zedník

Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckou kartou.

Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Pracovní doba přizpůsobena potřebám zaměstnavatele, dobrý zdravotní stav, flexibilita. Souhlas ...

skladník dělník

Práce v krytém skladu, udržování stavu zásob podle údajů, likvidace odpadu (balící fólie, papír, ...

Manipulační dělníci ve výrobě - parťák výroby

Požadavky: manuální zručnost, fyzická zdatnost a síla, schopnost směnovat, znalost alespoň základů ...

pracovnice úklidu

volná místa Brno