Pomocní skladníci

Kontakty
zaměstnavatel: VIKTORIYA FOX s.r.o.
pracoviště: U tabulky 3091, 19300
mzda: od 17900
Popis pozice
Kontakt: VASILI MARIAN, tel.: +420 777 842 477 v době 9:00 - 16:00 hodin , e-mail: vasili.viktoriya.fox@gmail.com nebo osobně Vodičkova 791/41, Nové Město, 110 00 Praha 1

Upřesňující informace:
Práce ve skladu. Požadavky na zvedání těžkých břemen, náročná na fyzickou práci. Kandidát musí být
schopen ujít 15 km za směnu.

Volná místa v okolí Praha 9

Sanitáři

Krejča Petra Mgr. MBA, tel.: 720 050 798 po-pá 10:00-15:00, e-mail: ...

Skladníci na pile, kurýři

Votýpka Michal, tel.: 704 343 009 Po-Pá 8-15.30, e-mail: info@nvtrading.cz Práce na HPP v HORNÍCH ...

Číšníci a servírky

Kontakt: Feixiong Zhang, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Uklízeči

První kontakt: Kruts Natalia, e-mail: Natalikruz@gmail.com

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt: Tůma Martin, tel.: Po - Pá 9-17 hod., 602 304 300, 283893000, e-mail: tuma@autoturman.cz

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Patskan Vasyl, tel.: 608 569 199 Po-pá 9-12 hod., e-mail: linginetwork@email.cz

volná místa Praha 9