asistent/ka nákupního oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: EURO VÝTAHY s.r.o.
pracoviště: Kněžpole 1, 68712
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
objednávky materiálu pro stroj. výrobu, komunikace a vyjednávání s dodavateli komodit včetně jednání o cenách, sledování a organizace dodávek, práce s IS Helios, vyřizování reklamace k dodavatelům, příjem a výdej zboží na sklad, výběr a hodnocení dodavatelů, zajištění poptávkového řízení, objednávky do kooperací dle podkladů technika, zkušenosti s aktivním vyhledáváním dodavatelů, praxe v oboru vítána, aktivní znalost anglického jazyka, znalost MS Office (IS Helios výhodou), stálý přehled o konkurenci a nabídkách trhu, čtení z výkres. dokumentace, znalost stroj. technologie výhodou, komunikativnost, aktivní přístup k týmové práci, zájem učit se nové dovednosti, práce v dynamicky rostoucí společnosti, možnost dalšího kariérního růstu, workshopy, firemní stravování, telefon a počítač, bonusy, prac. poměr na dobu neurčitou, kontakt e-mailem

Volná místa v okolí Bílovice

Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

fyzicky namáhavá práce při výrobě betonových výrobků, průkaz strojníka obsluhy betonárny, odměny, ...

zedník - stavební dělník

práce dle zakázek ve Zlínském kraji, řidič. a svářeč. průkaz, dobrá znalost ČJ a praxe v oboru ...

Doplňovači zboží

výhodou znalost vietnamštiny. Osobní kontakt na pracovišti

Prodavači smíšeného zboží

vysekávač/ka usní

vysekávání svršků obuvi, praxe v oboru nutná, stravenkový paušál

konstruktér

nalezení optimálního konstrukčního řešení výtahu, výběr vhodných materiálů, polotovarůa výrobků, ...

volná místa Bílovice