Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Kontakty
zaměstnavatel: Pekárna Zelená louka, a.s.
pracoviště: Hlavní 71, 25101
mzda: od 23400
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Pracovní doba (od - do): 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00.
spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:
příspěvěk na stravování nebo stravenky, svozový autobus od stanice metra Roztyly

Volná místa v okolí Babice

Repairs Technician/Servisní mechanik

Upřesňující údaje: - předešlá zkušenost s opravami strojů z pohledu elektických a mechanických ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Obsluha v rychlém občerstvení

Upřesňující informace: - Práce v provozu restaurace McDonal´ds Zaměstnanecké výhody: - Příspěvek ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem: info@kurumi.eu. Požadavky: samostatnost, ...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

volná místa Babice