Zubní instrumentáři

Kontakty
zaměstnavatel: BLEACH DENT s.r.o.
pracoviště: Záfortenská 2017, 27401
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Přijmeme zubní instrumentáře do nového zubního centra ve Slaném.

Požadujeme:
- zkušenosti v oboru (zkušenosti ve stomatologii výhodou),
- empatické vystupování, ochotu se vzdělávat ve svém oboru.

Nabízíme:
25 dní dovolené, finanční odměny, firemní stravování.

Kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Slaný

Svářeč

Požadujeme: - praxi v oboru, - znalost čtení technické výkresové dokumentace, - platné svářečské ...

Montážní dělníci výrobků z kovů

Skladník/skladnice - řidič/ka VZV

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Svářeči

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů. Je nutný nejprve telefonický kontakt, nechodit na ...

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových součástí

Náplň práce: zajišťování povrchové úpravy lakování produktů, lakování sklápěcích a kontejnerových ...

volná místa Slaný