Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Kontakty
zaměstnavatel: new decorty s.r.o.
pracoviště: Purkyňova 1024, 30100
mzda: od 19700 do 30000
Popis pozice
Manikúra, pedikúra, péče o klienty, kosmetická péče dle nabídky salónu, přístrojová kosmetika - vše zaučíme.

Volná místa v okolí Plzeň

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Specialista v oblasti řízení transportu /Specialista zákaznické péče

Náplň práce (oblast logistika/transport): Poskytování profesionální zákaznické podpory a to jak ...

Všeobecná sestra, případně dětská nebo ženská sestra

Pracovní náplň: - výkon kompletní zdravotně ošetřovatelské péče našim klientům v domácím prostředí ...
Plzeň

Kuchař/ka

Kuchyňský personál pro tureckou/arabskou kuchyni.

Montér - lakýrník

Životopis na e-mail: jiri.fiser@safrangroup.com Požadujeme: - Znalost čtení výkresové dokumentace ...

Masér/ka

Požadavek Certifikát pro thajské masáže.

volná místa Plzeň