Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: XIN LIAN CHUAN s.r.o.
pracoviště: Jihlavská 507, 14000
mzda: od 18900
Popis pozice
Pechová Lucie, tel.: 774 435 216 Po-pá 9-12 hod.

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocníci v kuchyni

Guokang Qiu, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Všeobecní administrativní pracovníci

GUANGYING LI, e-mail: li@chint.cz Jiné – Aktivní, znalost čínského jazyka výhodou, kontakt se ...

Country Manager

Fiala Putonová Karolina, e-mail: linmiaomiao@xiaomi.com

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nguyen Minh Tri, e-mail: vietdreamerz@seznam.cz Náplň práce: - pomocné práce při skladování zboží, ...

Všeobecná/praktická sestra domácí péče

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ kontaktní osoba: Dražanová Karolína Mgr., e-mail: ...

Učitelé anglického jazyka

Telecká Klára, e-mail: telecka@wonderlandacademy.cz Multisport karta, Sick Day

volná místa Praha 4