Školní psycholog/psycholožka

Kontakty
zaměstnavatel: Základní škola Benešov, Dukelská 1818
pracoviště: Dukelská 1818, 25601
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Platové zařazení podle nařízení vlády č.341/2017/Sb., 12. platová třída.

Volná místa v okolí Benešov

Učitel/ka I. stupně ZŠ

Platové zařazení podle nařízení vlády č.341/2017/Sb., 11. - 12. platová třída.

Pracovník oddělení kvality

Hledáme kolegu/kolegyni na oddělení kontroly kvality Úkolem bude: Udržování systému kvality - IATF ...

Maséři

Thajské Masáže Certificate První kontakt: telefonicky (9:00 - 17:00 hod), e-mailem

Maséři

Thajské Masáže Certificate První kontakt: telefonicky (9:00 - 17:00 hod.), e-mailem

Učitel/ka matematiky

Požadavky vzdělání : předpoklady a kvalifikace dle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických ...

Řidiči nákladních vozidel sk. C + T + obsluha zemních strojů

Pracoviště: Benešov a dle zakázek Obsluha zemních strojů - traktobagr CAT + kolový nakladač Bobcat, ...

volná místa Benešov