Zákaznická podpora s francouzštinou

Kontakty
zaměstnavatel: ALENSA, s.r.o.
pracoviště: Českomoravská 2408, 19000
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
Gunárová Veronika, tel.: 739514886 8:30-16:00, e-mail: vgunarova@alensa.eu

Rodilý mluvčí FR jazyka
Znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
Znalost práce s kancelář. a GRM programy
Předchozí zkušenosti z call centra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ubytování, stravenky, sick days, multisport karta

Volná místa v okolí Praha 9

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Patskan Vasyl, tel.: 608 569 199 Po-pá 9-12 hod., e-mail: linginetwork@email.cz

Machine Setter - Seřizovači strojů

První kontakt: Carrick Michael, e-mail: Michael.carrick@advanex.cz Upřesňující informace: Advanex ...

Fyzioterapeuti bez specializace

Kontakt: Urieová Martina, tel.: +420 734 892 405, e-mail: martina.urieova@mediterra.cz

Elektrikáři

Punčochářová Simona, e-mail: mzdy2@tommi.cz Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenkový ...

Řidiči nákladního automobilu

Ganea Mgr, e-mail: ganea@email.com Znalost cizích jazyků (rumunština, ruština, angličtina, ...

volná místa Praha 9