pracovníci v sociálních službách v oblasti terénních služeb a domácí péče

zaměstnavatel: Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb
pracoviště: Jílovská 138, 25244
mzda: od 22090 do 32630
Popis pozice
kvalifikační požadavky:
kurz pracovníka v sociálních službách absolvovaný minimálně do 18 měsíců ode dne nástupu nebo odpovídající vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., minimální základní vzdělání, předchozí zkušenost s prací v sociálních službách je vítána

jiné požadavky:spolehlivost, vstřícnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, komunikativní znalost českého jazyka, ŘP skupiny B.

-výhody: podnikové stravování, dovolení navíc, zvýhodněné rekreace-FKSP, možnost parkování v areálu a další vzdělávání

Volná místa v okolí Psáry

Prodavači smíšeného zboží

požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá ...
Psáry

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

první kontakt telefonicky (8-16h, 605 187 979)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, osobní ...

Pedagog

Nabízíme: možnost služebního bytu od 09/2023. První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

pomocné stavební práce
Psáry

-pomocné stavební práce
Psáry

volná místa Psáry