GALVANIZÉR

Kontakty
zaměstnavatel: ARTGLASS s.r.o.
pracoviště: Pěnčín 45, 46821
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadujeme:
Vyučen v oboru podmínkou
Praxe v oboru podmínkou
Výpis z rejstříku trestů
Důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt: osobně na adrese Smetanova 1659/42, Jablonec nad Nisou, e-mailem, telefonicky od 9:00 do 12:00 hodin.

Volná místa v okolí Pěnčín

Obsluha CNC strojů

Nabízíme: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené Kontakt: e-mailem, telefonicky

Seřizovač CNC strojů

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

nástrojař - formař , seřizovač brousících strojů

Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky

Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na ...

Obsluha šicích strojů

Práce v malé domácí dílně. Pracovní dobu lze domluvit dle požadavků zaměstnance. Placené přesčasy a ...

Zootechnik/ Zootechnička

Kontakt: osobně

volná místa Pěnčín