Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Kontakty
zaměstnavatel: VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY. V.V.I.
pracoviště: Drnovská 507, 16100
mzda: od 22000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 702087641,
e-mail: veronika.kosova@vurv.cz
osobně v sidle ústavu

Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, stravování v místě pracoviště, pružná pracovní doba

Volná místa v okolí Praha 6

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

První kontakt: Adámková Michaela, tel.: 607 044 234 (volat dopoledne ve všední dny) Upřesňující ...

Pedagogové - 1. stupeň

Markéta Niklová, e-mail: info@zsmarjanka.cz

Thajské masáže

Saysavath Khamla, e-mail: info@goldhandthaimassage.cz Požadavky: certifikát masáže Zaměstnanecké ...

Učitelé ČJ - 2. stupeň

Učitelé J - 2. stupeň

Pomocní kuchaři

První kontakt: Ye Guifen, e-mail: sekretariat@ctca.cz Podmínka: znalost čínské kuchyně. Výhodou ...

volná místa Praha 6