Speciální pedagog

zaměstnavatel: Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace
pracoviště: Krušnohorská 735, 36010
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Kontakt: Sochůrková Jana, tel.: 731 612 837,353 437 111, e-mail: sochurkova@zsruzovyvrch.eu
Požadujeme VŠ speciální pedagogika
příspěvek na penzijní poj., příspěvek na dovolenou, na obědy v ŠJ, poukázky na vitamíny

Volná místa v okolí Karlovy Vary

ŘIDIČ sk.C ROZVOZ PIVA

Kontakt: Marcel Rada tel. : 724 218 298, email: marcel.rada@externi.cz Hledáme řidiče sk C + ...

montér FVE

Kontakt: Kořánová Klára, tel.: 770 603 203, e-mail: administrativa@finesolar.cz Hledáme montéra ...

řidič skupin C,E

Kontakt: Tůma Vlastimil, tel.: 601 310 569

Prodavač/ka potravinářského zboží

Kontakt: Nguyen Tram, tel.: 602 484 848, e-mail: tramtro@seznam.cz Pracovní doba: od 7:00 h.

Pracovníci přípravy jídel

Kontakt: Nguyen Tram, tel.: 602 48 48 48, e-mail: tramtro@seznam.cz Pracovní doba: od 8:00 h.

Pomocní manipulační pracovníci

Kontakt: Tram Nquyen, tel.: 602 48 48 48, e-mail: tramtro@seznam.cz Pracovní doba: začíná v 8:00, ...

volná místa Karlovy Vary