Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče

Kontakty
zaměstnavatel: Dům seniorů - Domov důchodců
pracoviště: Malovcova 1080, 39501
mzda: od 28390
Popis pozice
Náplň práce: pomoc při osobní hygieně, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, podpora soběstačnosti,vedení dokumentace klienta.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle § 116 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo lze při splnění podmínky dokončeného základního vzdělání zajistit do 18 měsíců od nástupu kurz pracovníka v sociálních službách opravňujícího k výkonu profese, zdravotní způsobilost.

Životopis zasílejte na e-mail: reditel@dssp.cz nebo na výše uvedenou adresu.

Volná místa v okolí Arneštovice

Pracovník/-ice do výroby kožené galanterie

jemná ruční práce - zručnost, smysl pro detail, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Elektrikář

Praxe v oboru vítána, není podmínkou.

Barman,- ka - SPORT BAR

Provozní doba: NE - ČT od 16.00 do 22:00 hod., PÁ-SO od 16:00 hod. do 01:00 Nabízíme: 20 dní ...

Instalatér - topenář

Bezpečnostní pracovník, strážný - vhodné pro OZP

Vhodné pro OZP. Popis činnosti: obsluha vrátnice, obchůzková činnost, evidence osob a obyvatel.

Technolog - senior

Náplň práce: tvorba nových pokrokových technologických postupů, zodpovědnost za technologické ...

volná místa Arneštovice