Odborní pracovníci obchodu

Kontakty
zaměstnavatel: Semic Trade, s.r.o.
pracoviště: Volutová 2521, 15800
mzda: od 23000 do 33000
Popis pozice
Novotný Pavel Ing. CSc., tel.: 603 460 480, e-mail: semic@semic.cz

Práce v obchodním oddělení v sídle firmy Praha 13 - Hůrka (metroB). Pracovní náplní je zpracování objednávek a nabídek, komunikace s dodavateli, zpracování obchodních přehledů, komunikace se zákazníky, péče o zákazníky, práce s počítačem. Možnost profesního růstu a pracovního uplatnění úměrně znalostem a výsledkům práce. Dobrá dostupnost pracoviště metrem a po dálnici D5. Požadované dovednosti: Technické zaměření, znalost elektronických součástek, komunikativnost a obchodní zručnost. Jazykové znalosti (Čj a Aj).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, klimatizované prostory, příspěvek na stravu, odměny po zkušební době až 6000 Kč

Volná místa v okolí Praha 5

Pomocníci v kuchyni

První kontakt: YE Huaying, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Barmani

Hrnčíř Milan, tel.: 723366622, e-mail: biostyle@volny.cz

MANH Hung Ngo, tel.: 776 515 599 Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod ...

Číšníci a servírky

IoT Application Developer

Fryčková Markéta, e-mail: marketa.fryckova@siemens.com Požadujeme: - znalosti programů: ...

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

certifikát , praxe v oboru 1 rok

volná místa Praha 5