Všeobecná zdravotní sestra

zaměstnavatel: Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
pracoviště: náměstí Svobody 272, 54225
mzda: od 32000 do 45000
Popis pozice
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
Nabízíme:
- náborový příspěvek 70000,-Kč, zaměstnanecké stravování, týden dovolené navíc, hrazené další vzdělávání zaměstnavatelem, 50% sleva do aquacentra, příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity,

Volná místa v okolí Janské Lázně

Prodavači v prodejnách

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Kuchař - kuchařka

KUCHAŘ- KUCHAŘKA - směnný provoz pro 4 rodinné skupiny Plat: zařazení do 5.platové třídy dle délky ...

Asistent - asistentka pedagoga

ASISTENT- ASISTENTKA PEDAGOGA Práce na 0,25 % úvazek. Pouze noční směny. Požadavky: vzdělání ...

Prodavači v prodejnách Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

volná místa Janské Lázně