Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Schäfer - Menk s.r.o.
pracoviště: Přeštínská 1415, 15300
mzda: od 27000 do 35000
Popis pozice
Bízková Dana Ing., tel.: 257 891 618, e-mail: d.bizkova@schmenk.cz

Požadujeme: znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost, VZV - výhodou

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na ubytování

Volná místa v okolí Praha 5

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

První kontakt: Vepryk Oleksandr, tel.: 771 158 449 (pouze pracovní dny od 9:00 do 11:00), e-mail: ...

Zubní instrumentáři

Kontakt: Rudijová Olena, tel.: 777231430, e-mail: familydent@email.cz

Svářeči

Bízková Dana Ing., tel.: 257 891 618, e-mail: d.bizkova@schmenk.cz Požadujeme: praxe se svařováním ...

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Tóthová Kamila Mgr., e-mail: personalista@dtvcentrum.cz Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, ...

Kurýři

kontaktní osoba: Seleljo Okszana, tel.: 731 150 062 1.kontakt: telefonicky

číšník/servírka

volná místa Praha 5