Pomocný kuchař

Kontakty
zaměstnavatel: Weixiao.ping s.r.o.
pracoviště: Okružní 1884, 25801
mzda: od 18900
Popis pozice
Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonním objednání, nejlépe SMS
Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce, odolnost vůči stresu
Práce o víkendu a večerech ve směnném provozu
Preferujeme uchazeče se znalostí asijské kuchyně
První kontakt: telefonicky

Volná místa v okolí Vlašim

Operátoři obráběcích CNC fréz

Kvalitní výrobek je naší prioritou Pojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří ...

Řidič

Profesní řidičský průkaz Nabízíme: týden dovolené navíc, příspěvek na penz. připojištění První ...

Prodavači v prodejnách

Řezník

První kontakt: osobně

Cukrář/ka

Nástup možný ihned Pracoviště: Vlašim Požadujeme praxi Mzda: 30.000,- Kč + prémie Bez praxe ...

Výpomoc v kuchyni

znalost tureckého jazyka výhodou výhodou znalost turecké kuchyně První kontakt: e-mailem

volná místa Vlašim