Operations Support Specialist

zaměstnavatel: ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 49000
Popis pozice
První kontakt: Alexandra Klokočková, e-mail: alexandra.k@relocare.cz

Upřesňující informace:
- zkušenost s prací Microsoft Office, SAP velkou výhodou
- anglický jazyk slovem i pismem na úrovni rodilého mluvčího velkou výhodou

Volná místa v okolí Praha

Personal Clients Advisor I

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ kontaktní osoba: Ing. Denisa Kaštilová, e-mail: ...
Praha

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kdo nahlásil: BRESLAVSKA OKSANA PETRIVNA, tel.: 608745977 jazyková vybavenost ,služební cesty do ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Maksymyshyn Nadiya Osobní kontakt na adrese: Křižíkova 344/6, 186 00, Praha 8, Karlín Po.- Pá. 8:00 ...
Praha

Vitaliy Markovych, tel.: +420 777 996 407, e-mail: logistikservis@seznam.cz
Praha

Multan Igor, tel.: 773954686 středa osobně v sídle firmy středa 9-11.00hod.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kop Jiří Ing., e-mail: stavba@pcpatrol.cz
Praha

volná místa Praha