Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: GoEuro Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Nádražní 344, 15000
mzda: od 100000
Popis pozice
Kontakt: Rabiňáková Barbora, e-mail: barbora.rabinakova@omio.com

Požadované zkušenosti s: Java, SQL, Docker, Kubemetes a GCloud, Jenkis Jobs
AJ na úrovni rodilého mluvčího.

Volná místa v okolí Praha 5

číšník/servírka

kontaktní osoba: Seleljo Okszana, tel.: 731 150 062 1.kontakt: telefonicky

Kurýři

Pomocní kuchaři

Prodej luxusního bytového vybavení, interiérového textilu a tapet, poradenství

Údržbáři/řidiči/skladníci

Šantrůčková Tereza DiS., tel.: 730 185 697, e-mail: nabor.rkm@mediterra.cz - zajištění provozu ...

Pomocná síla do kuchyně

Šantrůčková Tereza DiS., tel.: 730 185 697, e-mail: nabor.rkm@mediterra.cz Pracovní doba: pondělí ...

volná místa Praha 5