Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Kontakty
zaměstnavatel: Tnx fathers s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
kontaktní osoba: Vladyslav YERKHOV, tel.: 608 431 168 , e-mail: Inhome.cz@seznam.cz
1.kontakt: emailem nebo telefonicky úterý 13-16 hod.

upřesňující informace: úklidové práce
požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost

Volná místa v okolí Praha

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

Kontakt: JORDÁN MARTIN, tel.: 737 177 590, volat 9-11, 13-15 Upřesňující informace: Prvotní ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Pomocní skladníci

776389650
Praha

Elektrikář/ka

Ing. Kristýna Thonová., tel.: 725 031 212, e-mail: kariera@eldeco.cz Náplň práce jsou silnoproudé ...
Praha

Lazarenko Andrii, tel.: 770639698 pondělí osobně v sídle firmy pondělí 8-10.00hod.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kop Jiří Ing., e-mail: stavba@pcpatrol.cz
Praha

volná místa Praha