Vývojáři webu a multimédií

Kontakty
zaměstnavatel: ITweb development s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
KONTAKT : Ing. A. Kovykov, tel.: 776 701 623, e-mail: 7k@7k.cz; volat každý pátek od 12:00 do 15:00h
POHOVOR : Praha 4, Na Pankráci 404

Praxe v oboru nutná.
Znalost angličtiny, ruštiny vítána.

Vhodné i pro občany jiných státu než EU.

Pracovní doba od 8:00 do 16:00h.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

PAVLO ZELENCHUK, tel.: 775961162 pondělí od 9.00-11.00 Pečlivost, samostatnost, odpovědnost
Praha

Stavební a provozní elektrikáři

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY 11 - 17h : ANDRII KULAKEVYCH, tel.: 723 924 150
Praha

Asistent/ka

První kontakt: Kravchenko Svitlana e-mail: coryphaeus.sro@gmail.com, tel.: 603 554 545 po-pá od ...
Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Požadujeme: anglický jazyk na dobré úrovni výhodou dobré komunikační schopnosti časovou ...
Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Trofimov Anton, tel.: 728206083 9-16hod.
Praha

mistr stavby

Malov Sergey, e-mail: malov.sergej@seznam.cz možné turnusy po EU, pomocníci zedníků v oblasti ...
Praha

volná místa Praha