Lektor/ka anglického jazyka - předškolní programy

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. Jana Fučíková
pracoviště: Křiby 4718, 76005
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 200 do 400
Popis pozice
Mluvíte plynule anglicky?
Rádi pracujete s dětmi v předškolním věku?
Láká vás výuka angličtiny zábavnou formou?
Nebojíte se zpívat?

Nabízíme:
Detailní zaškolení na praxí prověřenou metodiku výuky
Zajímavý přivýdělek
Flexibilní pracovní dobu

Hra na hudební nástroj výhodou (nikoliv podmínkou)

Volná místa v okolí Zlín

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Zlín

Pomocníci v kuchyni při prípravě jídla

Nástup možný dle dohody Příprava zeleniny + úklid telefonický kontakt je možný v pracovní dny ...

Pomocní stavební dělníci

Nástup možný IHNED - zakázky v rámci Zlína - řidičský průkaz sk. B - výhodou
Zlín

Servisní technici

Nástup možný IHNED Náplň práce: - servis hořáků - elektro práce - zpracování zakázek - řešení ...
Zlín

Sekáči trávy s křovinořezem

Smlouva na dobu určitou Nástup dle dohody
Zlín

Svářeči

Nástup možný IHNED Náplň práce: - svářečské práce Požadujeme: - manuální zručnost - svářečské ...
Zlín

volná místa Zlín