Lesní technik - školkař

Kontakty
zaměstnavatel: Dřevařská obchodní, akciová společnost,
pracoviště: Kamenice nad Lipou 40, 39470
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Lesní technik- školkař- absolvent
Odbornost:výživa a hnojení,semenářství a školkařství, choroby a škůdci rostlin a ochrana proti nim. Výhodou je praxe v oboru,není podmínkou.
Požadujeme: ,pečlivost, samostatnost,vysoké pracovní nasazení,schopnost se učit novým věcem, principy obsluhy lesních strojů,ekonomické a právní povědomí,kompetence k efektivní komunikaci a k vedení lidíí.
Jazyková vybavenost Nj a AJ (slovem) - není hlavním kritériem pro přijetí

Volná místa v okolí Kamenice nad Lipou

Pomocný kuchař/-ka

Správce objektu

správa objektu/resortu

Masér/-ka

zkušenost s poskytováním masérských služeb vítána

Údržbář/zahradník

pomocné práce na zahradě resortu

Uklízeč,- ka

Nutný telefonický kontakt předem!

Kuchař,- ka

Náplň práce: příprava a výdej jídel, odpovědnost za provoz kuchyně.

volná místa Kamenice nad Lipou