Všeobecná zdravotní sestra

Kontakty
zaměstnavatel: GEH.Krnov s.r.o.
pracoviště: nám. Hrdinů 934, 79401
mzda: od 35000
Popis pozice
Do zavedené a přístrojově dobře vybavené gastroenterologické ambulance GEH.Krnov s.r.o , hledám zodpovědnou všeobecnou zdravotní sestru na jakýkoli úvazek: částečný nebo plný úvazek, možný i DPP, platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc , nástup dle dohody. Bližší informace telefonicky nebo e-mailem: mudr.as.gampana@seznam.cz mobil :603 572 903, osobní schůzka po domluvě.

Volná místa v okolí Býkov-Láryšov

Úklidový pracovník - vyhrazeno pro OZP

místo výkonu práce : Krnov Jen pro OZP ! bezúhonnost, samostatnost, flexibilita, praxe v úklidu ...
Krnov

Mistr cidirny - apretace a broušení hliníkových odlitků

technické předpoklady, dobré organizační schopnosti,příspěvek na dopravu, stravenky

Údržbář obce

Požadavky: řidičský průkaz skupiny T nebo C, zkušenost s prací s ručním motorovým nářadím, ...

Strojírenští technici technologové, normovači

Požadujeme vzdělání v oboru Strojírenství nebo praxi Hlásit se na e-mail vyhlidalova@uneko.cz nebo ...

Modeláři slévárenští - renovace a opravy modelových zařízení

Hlásit se na e-mail vyhlidalova@uneko.cz nebo na tel. č. 554 645 111, 777 622 871 Kat. prací: sk. 2

tavič Al slitin, slévárenský dělník - formíř, pomocný slévárenský dělník

Kat. prací: sk. 2 A: 22.11.2023

volná místa Býkov-Láryšov