vedoucí provozu oddělení HR

Kontakty
zaměstnavatel: Citrino Bellissimo s.r.o.
pracoviště: Bezručova 701, 25229
mzda: od 24100 do 27000
Popis pozice
první kontakt emailem office@dvc-company.cz či telefonicky (po-pá 9-18)

Povinnosti pracovníka:
vyhledávání, přijímání, školení, organizování, dozorování a propouštění pomocných pracovníků a dalších provozních pracovníků, dohled nad pracovními podmínkami a chováním jednotlivých pracovníků.

zaškolení, ubytování, práce v přátelském kolektivu s možností dalšího kariérního růstu

Volná místa v okolí Dobřichovice

speciální pedagog

první kontakt emailem: romana.sindlarova@skolalety.cz informace o škole www.skolalety.cz

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

-řidičský průkaz skupiny B, jízdy po ČR, požadujeme technickou znalost v automobilovém průmyslu, ...

řidičský průkaz skup. B, jízdy po celé ČR. Požadujeme technickou znalost v automobilovém průmyslu. ...

obchodník na obchodním místě

Hledáme obchodníka pro obchodní místo v Dobřichovicích, se znalostí fyziky alespoň na úrovni ZŠ, s ...
Dobřichovice

ostraha prodejny/detektiv

pochůzková činnost na dané prodejně, obsluha kamerového systému, zamezení pohybu nežádoucích osob

Odborní maséři ve zdravotnictví

volná místa Dobřichovice