Asistent helpdesku

Kontakty
zaměstnavatel: WGCZ, s.r.o.
pracoviště: Krakovská 1366, 11000
mzda: od 30000 do 33000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Robert William Seifert, tel.: 222 220 348, e-mail: lucie.h@webgroup-limited.com

Náplň práce:

• komunikace s uživateli hledajícími technickou pomoc prostřednictvím e-mailu.
• řešení problémů s uživateli
• delegování nevyřešených problémů na další úroveň podpůrného personálu.
• poskytovaní informací o službách webu.
• pomoc uživatelům porozumět funkčnosti a vlastnostem webu.
• kontrola obsahu webu
• identifikace a návrh možných zlepšení.

Požadavky

• znalost angličtiny. Jakékoli další jazyky jsou vítány
• dobré komunikační schopnosti
• trpělivost a otevřenost
• dobrá znalost e-mailů, MS Office (a podobných programů)
• zkušenosti s prací s databázemi
• základní znalosti o tom, jak fungují stránky s obsahem vytvářeným uživateli
• základní znalost autorských práv a souvisejících předmětů (licence, white-label, fair use atd.).

Volná místa v okolí Praha 1

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

KONTAKT : Kawasumiová Darja, tel.: 296 233 102, e-mail: miyabi@miyabi.cz Zaměstnanecké výhody : ...

TATÉR/KA

§ 97 d, KONTAKT : ADM, tel.: 775 058 766 NUTNÁ ZNALOST CIZÝCH JAZYKŮ - AJ, UKR/RUS, ČEŠTINA

Pomocní kuchaři

Prvotní kontakt: Manish Madam, e-mail: obalprague@gmail.com.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabil Brinsi, e-mail: aventoria.gastrov@gmail.com, osobně Hradební 727/1, Praha 1, ...

Xuanbo Zhang, tel.: 725867669

volná místa Praha 1