Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: DPO Group s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Piskoczi Daniel, e-mail: piskoczidani@gmail.com

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontaktní osoba: Šohaj Jakub, e-mail: sohaj.jakub@seznam.cz způsob 1. kontaktu: e-mailem
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Prvotní kontakt: Tomis Martin, e-mail: kulis68@seznam.cz
Praha

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

KONTAKT : BULENT AKKILIC, tel. volat út a pá - 10 - 12h : 608 848 177, e-mail: bakkilic@seznam.cz
Praha

Praha

Stavební dělnící

Kontakt: Deshko Vasyl, tel.: 602 770 967
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Prvotní kontakt: Hulešová Miroslava, e-mail: personalni@hures.cz Požadujeme: - manuální zručnost - ...
Praha

volná místa Praha