Učitel/ka I.stupeň

Kontakty
zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola Nučice
pracoviště: Kubrova 136, 25216
mzda: od 41000 do 45000
Popis pozice
Hledáme učitele/ku I. stupně
Požadujeme odpovídající vzdělání, kreativní přístup a hezký vztah k dětem.
Vhodné i pro absolventy pedagogických fakult.
Nabízíme příjemné a vstřícné pracovní prostředí.

Nabízíme: závodní stravování, příspěvek z FKSP

Kontakt: Ing.Markéta Hobzková, 739 572 040, hobzkova@zs-nucice.cz

Volná místa v okolí Nučice

Učitel/ka II.stupeň

Hledáme učitele/ku Z, Hv, Inf. Požadujeme odpovídající vzdělání, kreativní přístup a hezký vztah k ...

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

-první kontakt: Milan Moštěk, 702720772 -požadujeme: základní znalost práce na PC-obsluha ...

Pomocníci v kuchyni

první kontakt telefonicky nebo emailem (yakoubentery@seznam.cz)

operátor specifických zásilek

Zpracování zásilek na depu, jejich třídění a balení za pomocí čteček a skenerů.

skladový operátor-specialista

zpracování zásilek na depu, jejich třídění a balení za pomoci čteček a skenerů

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

řidičské oprávnění sk.B

volná místa Nučice