Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontakty
zaměstnavatel: Mignen CR s.r.o.
pracoviště: Úžice 298, 27745
mzda: od 24550 do 35000
Popis pozice
Požadujeme: Pečlivost, dochvilnost, ochotu pracovat v 3 směnném provozu
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Volná místa v okolí Vojkovice

Pomocní kuchaři

- příprava surovin, úklid na pracovišti, skladová evidence, HACCP Kontakt: životopisy zasílejte ...

Pomocní dělníci ve výrobě

Požadujeme: Pečlivost, dochvilnost, ochotu pracovat v 3 směnném provozu Kontakt: životopisy ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

- samostatnost, flexibilita Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky 6:00-14:00

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

- anglický jazyk výhodou Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Obsluha průmyslových robotů

Svářeči

volná místa Vojkovice