Odborní účetní mzdoví

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 45000
Popis pozice
Kontaktní osoba: Rotbauerová Miroslava, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Upřesňující informace:
Výhodou:
- Zkušenosti z oblasti mzdových procesů
- Pokročilá znalost v Excelu (pivot tabulky, funce vlookup)
- Analytické schopnosti s vysokou úrovní přesnosti a smyslem pro detail
- Angličtina na komunikativní úrovni, další světový jazyk vítán

Volná místa v okolí Praha

Team Lead Customer Support

Martinková Zuzana, e-mail: hr@vshosting.cz Vedení týmu Customer Support Night shifts včetně ...
Praha

Night Shift Team Leader

Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

kontakt: Oleksij Koval, tel.: 776 383 333 - volat 9-11h
Praha

Programs & Process Improvement Analyst

Kontakt:peter.angelovic@dhl.com Pro tuto pozici jsou potřebné - analytické myšlení, orientace v ...
Praha

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuve

Vintoniv Oksana, tel.: 774312959 út-čt 9:00-12:00, e-mail: oksana.vintoniv@seznam.cz
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Praha

volná místa Praha