Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Kontakty
zaměstnavatel: NC WEGA spol. s r.o.
pracoviště: Nádražní 203, 25064
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
- obsluha NC strojů, zámečník
- předchozí praxe ve strojírenství výhodou

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Hovorčovice

Řidiči/řidičky nákladních automobilů v zahraniční dopravě

Upřesňující údaje: - hledámě řidiče kamionu pro přepravu automobilů po celé Evropě Požadujeme: - ŘP ...

Řidiči(čky) nákladních automobilů v zahraniční dopravě

Místo pracoviště: - HELICAR a.s., Nádražní 203/9, 250 64 Měšice a státy Evropy Prvotní kontakt: - ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

Prvotní kontakt osobně na adrese Orebitská 616/9, Praha 3, pá: 10:00-13:00 hod.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Veleň

Pomocní dělníci ve výrobě

Bořanovice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Bořanovice

volná místa Hovorčovice