Úklidoví pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Dorfner s.r.o.
pracoviště: Podvesná XVII 3833, 76001
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 120 do 125
Popis pozice
Úklid kancelářských prostor, sociálního zařízení, šaten, chodeb.
Odpolední směna od 15 do 18 hod nebo dle domluvy.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-17:00.

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Výrobní dělníci

Nástup dle domluvy, smlouva na dobu určitou Měsíční prémie, dovolená navíc, příspěvěk na stravování

Kuchaři/pizzaři

Nabídka práce pizzař - kuchař - vedoucí směny Vosíme.cz je moderní rozvozová pizzerie amerického ...

Obsluha výrobních linek a zařízení

Náplň práce: provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek a zařízení, ...

Kuchaři

Kontaktujte telefonicky 8-12 hodin.

Stavbyvedoucí

Nástup možný IHNED Přijmeme stavbyvedoucího na práci ve Zlíně Jsme firma s dlouholetou tradicí a ...

Pomocní Kuchaři

Požadujeme znalost Vietnamských jídel

volná místa Bohuslavice u Zlína