OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ (M/Ž)

Kontakty
zaměstnavatel: ECOS Choceň s.r.o.
pracoviště: Vysokomýtská 368, 56501
mzda: od 28500
Popis pozice
Místo výkonu práce: Vysokomýtská 368, 565 01 Choceň
KONTAKT: Ing. Hana Pluhovská, telefonicky na č. 722 993 343 nebo e-mailem hana.pluhovska@ecos.cz

Volná místa v okolí Běstovice

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE VÝROBKŮ A ZAŘÍZENÍ

Místo výkonu práce : U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň (Autoneum Choceň) Náplň práce: montáž výrobků a ...

Stavební dělník - zedník

Nástup možný ihned Kontakt: telefonicky nebo osobně

Pekař/ka - dělník/nice do potravinářského provozu

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Práce je vhodnější pro ženy. POŽADUJEME: - nutný zdravotní průkaz do ...

TECHNOLOG/ŽKA

KONTAKT: Pí Aneta Vejrychová, e-mailem aneta.vejrychova@autoneum.com

Elektrikář, elektromechanik, elektro

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: elektrická instalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů v ...

LAKÝRNÍK/CE

KONTAKT: e-mailem

volná místa Běstovice