C++/UE Developer(Vývojáři softwaru)

Kontakty
zaměstnavatel: ARPONI Solution s.r.o.
pracoviště: Na Pankráci 310, 14000
mzda: od 65012
Popis pozice
kontaktní osoba: K.Krislata, tel.: 723 559 007, e-mail: kkrislata@stalker2.com
způsob 1. kontaktu: telefonicky Po-Pá 9:00 - 12:00 na tel. 723 559 007 nebo osobně v sídle spol. Po-Pá 9:00 - 12:00 po předchozí domluvě

upřesňující informace:
požadujeme: zkušenosti jako vývojář v C++; zkušenosti s Unreal Engine 5; rozsáhlá znalost programovacího jazyka C++; znalost 3D matematiky; znalost znalost r.j. a ukrajinštiny vítána (není podmínkou); zkušenosti s FPS/RPG hrami a orientace v oboru počítačových her (výhodou). Pravidelnou docházku, pracovní morálku, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě (tel. 723 559 007).

Volná místa v okolí Praha 4

System administrator (Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí)

kontaktní osoba: K.Krislata, tel.: 723 559 007, e-mail: kkrislata@stalker2.com způsob 1. kontaktu: ...

QA Engineer (Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci)

Pomocní kuchaři

Wu Fangqiong, tel.: 722 933 894

Pomocníci v kuchyni

ZHIZHONG XIONG, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Automechanik (středisko Opravy vozidel, provoz Kačerov)

Měrková Martina, e-mail: merkovam@dpp.cz Vaším úkolem bude: " Základní opravy skupin, podskupin a ...

volná místa Praha 4