Řidič skupiny B, C, D (m, ž)

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslav Cibrík
pracoviště: Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: řidič skupiny B, C, D
Kontakt: telefonicky Po - Pá od 10:00 - 12:00 hod.

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Údržba zeleně (m, ž)

Náplň práce: údržba zeleně Kontakt: telefonicky Po - Pá od 10:00 - 12:00 hod.
Ústí nad Labem

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Pomocný recepční, úklid prostor, samostatnost, flexibilita. Kontakt: e-mailem

Vedoucí prodejny, prodavač/ka, expedient/ka pro eshop

Jelikož se náš tým neustále rozrůstá, rádi bychom mezi námi přivítali nové milovníky módy, kteří by ...

Pomocný kuchař/ka

Hledáme pomocné kuchaře do asijské restaurace. Nutný zájem o obor, uvítáme praktické ...

Praktický lékař pro dospělé a lékaře PLS (m, ž)

Požadujeme: Specializace v oboru všeobecné praktické lékařství, možno i bez atestace, trestní ...

pomocník/ce v kuchyni

Znalost asijské kuchyně výhodou. Kontakt: telefonicky

volná místa Ústí nad Labem