Síťoví bezpečnostní analytici v IT

Kontakty
zaměstnavatel: Extelligence s.r.o.
pracoviště: Rybná 716, 11000
mzda: od 60000 do 75000
Popis pozice
Kontakt: Dobrina Elena, e-mail: elena.dobrina@extelligence.cz

Upřesňující informace:
Velmi dobrá znalost a zkušenosti v Logs, Metrics, IT Operations a Security, APIs for data retrieval, REST, SQL, JavaScript, Regex. Kandidáti musí mít certifikát: Splunk Architerct, Cribl Admin, CISSP, ITIL.

Volná místa v okolí Praha 1

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt: p. Vitanov, e-mail: Socco.cz@gmail.com Upřesňující informace: Alespoň částečná znalost ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: Milan, e-mail: rastakoalapraha@gmail.com, osobně na adrese místa výkonu práce po domluvě ...

Kontakt: Milan, e-mail: trumin@centrum.cz, osobně na adrese Karlova 20, Praha 1 po domluvě emailem

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: INDIKA WASANTHA DEMUNI, e-mail: srilaksro@gmail.com Upřesňující informace: Anglický jazyk

Kontakt: MILAN, e-mail: gelatomiopraha@gmail.com, osobně na adrese místa výkonu práce po domluvě ...

Pomocní kuchaři

volná místa Praha 1