STAVEBNÍ DĚLNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: PRADAST, spol. s r.o.
pracoviště: Sosní 949, 37372
mzda: od 20000 do 25000
Popis pozice
Stavební dělník na přípravné a dokončovací práce, řemeslné a stavební práce, dobrý zdravotní stav, velmi dobrá pracovní morálka, zručnost; spolehlivý a zodpovědný přístup, vhodné i pro ukrajinské uprchlíky
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Volná místa v okolí Lišov

OSTATNÍ ŘEMESLNÍCI A KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY

demolice budov a jiných staveb, výstavba dočasných kovových a dřevěných lešení na staveništích, ...

DĚLNÍK VE VÝROBĚ DŘEVĚNÝCH OBALŮ

Výroba dřevěných a speciálních obalů, truhlářství. Požadujeme: vzdělání technického směru, ...

ZEDNÍK

kontakt emailem nebo telefonicky

ELEKTROMONTÉR

DPČ - ŘEZNÍK - ZPRACOVATEL MASA A JINÝCH PRODUKTŮ

výpomoc v řeznictví Kontakt osobně na adrese Jivno 144.

ŘIDIČ VZV

Kontakt: telefonicky (po-pá, 7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem.

volná místa Lišov