IT specialista - Java developer

Kontakty
zaměstnavatel: StringData, s.r.o.
pracoviště: Antala Staška 510, 14000
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
Kontakt: Dudková Radka, e-mail: radka.dudkova@stringdata.cz, tel.: 774 566 220

Upřesňující informace:
Náplň práce je vývoj sw produktů pro bankovní instituce na základě požadavků klientů.
Požadujeme znalost Java a SQL min. 1 rok, zkušenost s Hibernate a testováním pomocí JUnit a Mockito, zkušenost vývoje REST API, znalost GIT, Postman, Swagger, Payara, JBoss, Docker, Znalost AJ min. na úrovni B1.

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, Cafetterie, Příspěvěk na stravování, flexibilní pracovní doba

Volná místa v okolí Praha 4

Quotation Engineer

Kontaktní osoba: Zábrženská Miriam, e-mail: hr.prague@buhlergroup.com způsob 1.kontaktu: ...

Pomocníci v kuchyni při provozu, úklidu a obsluze

Fang Qiong Wu, tel.: 722 933 894

všeobecná/praktická sestra domácí péče

kontakt: Mgr. Karolína Dražanová, e-mail: Karolina.drazanova@mediconas.cz způsob kontaktu: ...

Senior Software Development Engineer

1. kontakt: e-mailem kontaktní osoba: Diana Fišerová, e-mail: ...

Administrativní asistenti lékaře

Vlachová, e-mail: vlachova@poliklinikapraha.cz

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

kontaktní osoba: Kateřina Tomášková způsob kontaktu: telefonicky 8- 16 hod., tel 777 323 209

volná místa Praha 4