Šéfkuchaři v pohostinství

Kontakty
zaměstnavatel: Musikot s.r.o.
pracoviště: Hartigova 52, 13000
mzda: od 37500
Popis pozice
Hanková Tereza, e-mail: tereza@expatsupport.cz

Požadujeme
- Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí, manuální zručnost
- Znalost anglického a nepálského jazyka (výhodou)
Nabízíme
- Zajímavé mzdové ohodnocení

Volná místa v okolí Praha 3

Pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: 602285858 Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonním ...

Servisní mechanici

Kontakt: e-mail: knenicka@niersberger.cz Náplň práce: " technická správa, zajištění ...

Pomocní skladníci

KONTAKT : Quach Hoang Binh, tel.: 720 466 334, e-mail: qbinh@seznam.cz fyzicky náročná práce

Právní asistenti

Právní oddělení společnosti COREDO (www.coredo.eu) shání kolegu na pozici právního ...

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Znalost českého jazyka podmínkou.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

KONTAKT : PHAM TRONG THANH, tel.: +420 774 806 888, e-mail: pt.thanh@linsan24h.cz
Praha

volná místa Praha 3