Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje

zaměstnavatel: Pharmaceutical Research Associates CZ, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 95000
Popis pozice
Kontakt: Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com

Požadavky a popis pozice Senior manager -Drug safety- Dohled nad implementací, úspěšným nastavením metrik a dokončením projektů v rámci rozpočtových limitů, požadované kvality a časového harmonogramu v rámci projektových a resortních výstupů- cílů, hlavní kontakt pro zákazníka a call centra, zajištění souladu se standardy ICON, regulačními požadavky a smluvními závazky, zlepšování procesů za účelem zefektivnění a přidávání hodnoty projektům, vyplňování a kontrola zpráv o stavu projektů, koordinace a pezentace, podpora QPPV dle potřeby, rozvíjení vztahů s klienty a portfolia služeb, koordinace iniciativy v oblasti kvality a školení - monitorování a interpretace celosvětových předpisů, průmyslových trendů týkajících se lékařských informací s cílem zlepšit lékařské informační služby a podpořit růst v různých regionech. Diplom z oblasti Molekularni biologie vítán.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontaktní osoba: Ivan Patskun, tel.: 603909678, e-mail: patskun.ivan@mail.ru 1. kontakt: e-mailem ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Deyneka Serhiy, tel.: 774 590 134, pondělí osobně v sídle firmy pondělí 9:00-11:00
Praha

Kontakt: TAMARA KRAVETS, tel.: +420 774 138 932 Ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Praha

Maksymyshyn Nadiya, osobně Vodičkova 41, Praha 1 Ligna kanc.314
Praha

stěhovací pracovníci

Praha

volná místa Praha