Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Optima Board s.r.o
pracoviště: Vídeňská 11, 61900
mzda: od 21800
Popis pozice
První kontakt e-mailem, osobně nebo telefonicky Po - Pá od 10:00 - 14:00 hodin.

Náplň práce:
maximální podpora společnosti, práce na samostatných úkolech, administrativní a organizační činnosti

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Dělník textilní výroby u úpravy vláken

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocní dělníci ve výrobě

Výborná fyzická zdatnost, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, vnímání a chápání ...

řidič nákladních vozidel

První kontakt e-mailem. řidičský průkaz skupiny C, psychotesty, Zaměstnanecké ...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadavky: spolehlivost a pracovitost Souhlas ...

volná místa Brno