Kameník

Kontakty
zaměstnavatel: TRIOMEX s.r.o.
pracoviště: Hospozín 71, 27322
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce:
- příprava a úprava surovin a materiálů,
- vytváření uměleckořemeslného výrobku ručně nebo s použitím nástrojů,
- opravy, obnova, údržba a rekonstrukce uměleckořemeslných děl z kamene,
- obsluha strojů při výrobě uměleckořemeslných výrobků,
- konečná úprava uměleckořemeslného výrobku.

Pracoviště: areál POTIS, Hospozín 71.

Je nutný kontakt e-mailem před pohovorem na výše uvedený kontakt.

Volná místa v okolí Hospozín

Svářeč

Kontakt e-mailem viz výše.
Hospozín

Seřizovač CNC strojů

Operátor výroby

Náplň práce: - laminace, obsluha laminačního stroje, - manipulace s materiály a polotovary, - ...

Operátor výroby slévárenských slitin

Požadujeme: - Vyučení - Dobrý zdravotní stav - Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu - Praxe s ...

Řidič kamionové dopravy

Jedná se o mezinárodní dopravu nad 3,5 tuny.

volná místa Hospozín