Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Kontakty
zaměstnavatel: HOTEL AMETYST s.r.o.
pracoviště: Jana Masaryka 523, 12000
mzda: od 155
Popis pozice
Kontakt: Bartůňková Monika, tel.: 222921945, e-mail: monika.bartunkova@hotelametyst.cz

Náplň práce:
Asistence hostům při příjezdech a odjezdech (Check-in, Check-out),
Poskytování služeb hotelové recepce, péče o hosty hotelu,
Práce s hotelovým softwarem HORES, správa účtu hosta,
Spolupráce s rezervačním oddělením hotelu
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, praxe v hotelové recepci a znalost hotelového programu HORES výhodou,
Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího, angličtina na výborné úrovni, znalost němčiny a ruštiny výhodou,
Uživatelská znalost MS Office,
Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování,
Ochotu učit se novým věcem,
Samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost,
Zodpovědný přístup a chuť do práce

Volná místa v okolí Praha 2

PRODAVAČ/KA

KONTAKT : Kratochvílová Martina, e-mail: kratochvilova@mirtana.cz ZNALOST ČESKÉHO JAZYKA.

Kadeřníci

KONTAKT : ALENA HOLUB, e-mail: holub.alena@icloud.com MIN PRAXE 1 ROK.

Pomocní kuchaři

KONTAKT: Ifrasiab Khan, e-mail: ifrasiabkhan@gmail.com, tel.: 608 051 940

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Pham Thang, tel.: 777425774, e-mail: sotac@seznam.cz Požadujeme práci i o víkendech a svátcích, ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

KONTAKT : Pavel Štorkan, tel.: 777 065 098, e-mail: storkan@hispaniola.cafe Hledáme kuchaře s ...

Kuchařka se znalostí komunikace ve Vietnamském jazyce

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Aleš Staněk, tel.: 602 210 452, e-mail: info@lemon.cz Kolektiv kuchařů. ...

volná místa Praha 2