Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Kontakty
zaměstnavatel: General Direction s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 154000
Popis pozice
Kontakt: generaldirection87@seznam.cz

řízení výběru a instalace zdrojů ICT a poskytování školení uživatelům;
-řízení činností ICT, analýzy pracovního toku, stanovení priorit, vytváření standardů a stanovení termínů;
-konzultace s uživateli, vedením, prodejci a techniky s cílem vyhodnotit požadavky v oblasti ICT a určit --technologické specifikace pro jejich splnění;
-příprava a dohled nad plněním rozpočtů, kontrola výdajů a zajišťování efektivního využívání zdrojů
- konzultace s uživateli, vedením, prodejci a techniky s cílem vyhodnotit požadavky v oblasti ICT a určit technologické specifikace pro jejich splnění;
dohled nad bezpečností systémů ICT;
-možnost pracovat z domova

Volná místa v okolí Praha

Ostatní šéfkuchaři

Kucháři na asjiské a Vietnamské jidlo se skušenosti Komu se hlásit : Nguyen Minh Tam , tel. 775 ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: +420 606 680 283 čt. 13.00 - 14.00 Dobrý fyzický stav: souhlas s pracovními ...
Praha

Manikéři a pedikéři

Kontakt: Pan Le, e-mail: thangleanh@hotmail.com znalost vietnamštiny výhodou
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Khurshid Otaboev, e-mail: otaboev@seznam.cz Úklidové práce v nemocnici, práce o víkendech
Praha

KONTAKT: Bogutska Galyna, e-mail: h.bohutska1@seznam.cz
Praha

KONTAKT: Bogutska Galyna, tel.: 777 767 187
Praha

volná místa Praha