Sanitář/ka

zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
pracoviště: Vančurova 1548, 27201
mzda: od 19500
Popis pozice
Požadujeme:
- ukončený Sanitářský kurz,
- praxi ve zdravotnictví,
- zdravotní způsobilost,
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené,
- 2 dny zdravotního volna,
- dotované stravování nebo stravenky,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- možnost hlídání dětí v dětské skupině,
- slevy v nemocniční lékárně.

Kontakt e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Kladno

Montér

Požadujeme: - manuální zručnost - znalost stavebních prací výhodou, - znalost ČJ - porozumění a ...

Prodavač/ka v prodejně smíšeného zboží

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka - výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

Asistent/ka prodeje

Požadujeme: chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, ...

Řidič/ka sk. C + E vnitrostátní

Požadujeme: - ŘP sk. C. Kontakt Po - Pá 8:00 - 17:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Řidič/ka sk. C + E mezinárodní

Požadujeme: - ŘP sk. C+E, - profesní průkaz, - platné psychologické testy, - kartu do ...

Řidič/ka sk. C

volná místa Kladno